Jakieś dwa tygodnie temu pobrałem całkiem nową aplikację komercyjną o nazwie Robinhood i pomyślałem, że dziś podzielę się z Wami moją wstępną recenzją.

Od dawna chciałem handlować akcjami, ale opłaty, które przychodzą w związku z handlem lub z brokerem, zawsze przychodzą do mnie. Jeśli jesteś podobny do mnie i nie masz dużo pieniędzy na wymianę, opłaty te mogą przynieść korzyści. Robinhood zaprosił mnie do rejestracji, ponieważ aplikacja jest bezpłatna, ale także dlatego, że promocja pozwoliła mi uzyskać darmowe zapasy z rejestracją.

Czy warto pobrać Robinhood?

Od dawna jestem podekscytowany zarabianiem pieniędzy. Internet jest przepełniony na prawie każdym rynku, a wiele firm chce zacząć, aby szybko zarobić, nie robiąc nic. Robinhood nie jest tą firmą.

Kiedy się zarejestrujesz, dołącz Robinhood bezpośrednio do swojego konta bankowego. Skończyło się na tym, że otrzymałem bezpłatny udział w Fit Bit i ostatecznie sprzedałem tę akcję. Robinhood zauważa, że ​​istnieje szansa 1 na 1000, że przybierze wielkie imię o nazwie Apple. Od pierwszego magazynu, który połączyłem z 4, które teraz otrzymuję za polecenia, najlepszą wartość, jaką otrzymałem, wyceniono na 10 USD. Nic wielkiego, ale darmowe pieniądze to darmowe pieniądze. Musisz przechowywać zapasy przez 3 dni handlowe, zanim będziesz mógł handlować lub sprzedawać swoje akcje.

Jak Robinhood zarabia twoje pieniądze?

Podobnie jak bank, Robinhood zarabia pieniądze (i może dawać darmowe akcje), ponieważ zbierają odsetki od pieniędzy, które wpłacasz na konto. Tak długo, jak koszty akwizycji klientów będą niższe niż odsetki, Robinhood będzie rentownym biznesem. Ponieważ niektórzy użytkownicy mają na koncie ponad 100 000 USD, możesz łatwo zrozumieć, dlaczego Robinhood jest w stanie oferować bezpłatne transakcje.

To nie znaczy, że jest idealny.

Codzienne transakcje nie są możliwe, chyba że masz na koncie więcej niż 25 000 USD. Myślę, że możesz uzyskać maksymalnie trzy lub cztery dni robocze w okresie pięciu dni roboczych lub możesz określić się jako handlowiec wzorami. To powiedziawszy, Robinhood może być wykorzystywany do handlu swingowego i inwestycji długoterminowych.

Co z interfejsem?

Interfejs Robinhood jest bardzo prosty i prosty. Chociaż nie miałem okazji zanurkować w złotego członka, tutaj powiem wam:

NIE polecam korzystania z Robinhood, aby zdecydować, kiedy kupić i sprzedać akcje. Zamiast tego uzupełnij aplikację Robinhood Zegarek rynku ja Wykres słupkowy aby uzyskać potrzebne informacje przed rozpoczęciem handlu.

Kupowanie akcji w Robinhood jest bardzo łatwe.

Dzięki podstawowemu członkostwu (które jest bezpłatne) otrzymasz do 1000 USD, z których możesz korzystać za pieniądze Robinhood, czekając na przesłanie pieniędzy z konta bankowego w celu zakupu akcji. Krótko mówiąc, zdobądź zapasy natychmiast (za pieniądze Robinhood), aż pieniądze zostaną przelane z twojego konta bankowego. Jest to bardzo fantastyczne, ponieważ kluczowy jest dostęp do odpowiednich cen; Zwłaszcza w handlu huśtawkowym.

Opcje handlu są również kolejną możliwością w Robinhood.

Będziesz mógł tworzyć umowy. To powiedziawszy, jestem stosunkowo nowy na giełdzie, więc kupowałem i sprzedawałem tylko akcje.

Ile pieniędzy możesz zarobić dzięki Robinhood?

Drugim pytaniem może być, ile pieniędzy możesz stracić? Jeśli grasz na giełdzie i nie wiesz, co robisz, to świetnie, że możesz stracić (i nie zarabiać) tę aplikację.

Nie jestem doradcą finansowym, więc nie mogę zaoferować porady finansowej. Mogę powiedzieć, że zdecydowanie polecam czytanie książek o tym, jak skutecznie handlować akcjami, a następnie ćwiczyć w aplikacji symulacyjnej. zanim faktycznie wykorzystasz prawdziwe pieniądze.

Ogólna ocena:

Poza tym, że nie będziesz mógł codziennie handlować w Robinhood, chyba że masz na koncie więcej niż 25 000 $? Jeśli chcesz kupować i sprzedawać akcje po raz pierwszy bez prowizji handlowych, prawdopodobnie jest to aplikacja, którą warto wypróbować.

Daję Robinhood 4 na 5. Aplikacja jest bardzo prosta i ułatwia kupowanie i sprzedawanie akcji. Niestety aplikacja jest tak podstawowa, że ​​przed podjęciem decyzji o zakupie będziesz chciał skorzystać z Market Watch i Barchart.

Dzięki tej aplikacji możesz zarobić dużo pieniędzy, ale możesz także stracić dużo pieniędzy.

Pod koniec dnia Robinhood może być świetnym sposobem na zarabianie pieniędzy, ale jeśli nie masz pewności, co robisz, możesz też stracić pieniądze. Czy zastąpiłbym mój Roth, aby sfinansować tę aplikację? Oczywiście nie. Ale użyłbym Robinhood do uzupełnienia moich dochodów, dokonując inteligentnych inwestycji i polecając rodzinie i znajomym zastosowanie większej ilości wolnych zapasów.